Dražby

Byt 1+kk o výměře 73,37 m2 s předzahrádkou, Praha 8

Byt 1+kk o výměře 73,37 m2 s předzahrádkou, Praha 8

Datum konání dražby 23.03.2023
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 8 667 900 Kč


Byt je umístěn v typovém skeletovém bytovém domě. Počet nadzemních podlaží domu je 7 a má 1 podzemní podlaží. V objektu není půda a není zde vybudováno obytné podkroví. Základy má pravděpodobně železobetonové, objekt je skeletové konstrukce (železobetonový monolitický vyzdívaný skelet) a stropy jsou železobetonové montované. Má rovnou střechu, střešní krytinu tvoří PVC střešní fólie a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou štukové a plášť je zateplen polystyrenem. Společnými prostory domu jsou: vstupní prostor, schodiště, výtah, kolárna, kočárkárna, sušárna, fitness, sauna, vířivka, recepce.

Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 2006.

Stěny objektu jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vady vybavení nejsou zřejmé a rozvody v objektu jsou bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý.

Vlastnictví bytové jednotky je osobní. Je umístěna v 1. podlaží domu a dispozičně se jedná o 1+kk. Součástí bytové jednotky je obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 48,99 m2, předsíň o výměře 8,23 m2, koupelna s WC o výměře 4,40 m2, komora o výměře 1,62 m2, garážové stání o výměře 10,13 m2. Podlahová plocha činí 63,24 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 73,37 m2. K bytové jednotce náleží předzahrádka parc.č. 133/82 o výměre 100 m2. Nachází se na ní okrasné dřeviny.

Bytové jádro je vyzděné. Vnitřní omítky jsou štukové. V bytě jsou instalována plastová okna s dvojsklem, v části bytu včetně žaluzií. Obytné prostory jsou orientovány na jih. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a závěsná toaleta. Bytová jednotka disponuje interiérovými prosklenými dýhovanými dveřmi, zárubně dveří jsou obložkové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, elektrický sporák. Pro osvětlení jsou použity lustry.

V obytných místnostech a v kuchyni jsou dřevěné vlýsky, koupelna má keramickou dlažbu a chodba má položenou keramickou dlažbu. Ostatní místnosti mají na podlaze cementový potěr.

Součástí vybavení bytu je digestoř.

V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, má připojení na veřejnou kanalizaci a zemní plyn zde není zaveden. V bytě je dálkové ústřední topení a topná tělesa představují závěsné radiátory. Byt je napojen na dálkový ohřev vody.

Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou bez závad, vybavení bytu je bez vad a rozvody v bytě jsou bez vad. Bytová jednotka je ve velmi dobrém stavu.

Na pozemku jsou okrasné dřeviny, je oplocen kovaným plotem s podezdívkou. Pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě.

Bytový dům je situovaný v severní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě je kompletní soustava základních, středních i vysokých škol včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z

hlediska sportovního vyžití, v okolí je kompletní soustava úřadů a v obci se nachází pobočka České pošty.

Životní prostředí v okolí domu je klidné, bez zdraví ohrožujících vlivů a zeleň v podobě parků v bezprostřední blízkosti. Objekt se nachází v lokalitě se zanedbatelným nebezpečím výskytu záplav.

V místě je zastávka MHD v docházkové vzdálenosti a zastávka dálkových spojů ve vzdálenosti dojezdové, parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

Jsou zde bezproblémové vztahy - vlastník je se sousedy v běžném kontaktu a dle informací přítomné osoby v okolí domu není zvýšena kriminalita - zločiny jsou zde výjimečné.

Na nemovitosti váznou věcná břemena dodavatelů energií - bez vlivu na cenu objektu.

stáhnout
Rodinný dům 2+1 v Roudnici nad Labem

Rodinný dům 2+1 v Roudnici nad Labem

Datum konání dražby 16.03.2023
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 2 666 666 Kč


Jedná se o krajní rodinný dům 2+1 (obytná plocha 67 m2) v původní řadové zástavbě. Je nepodsklepený, jedno nadzemní podlaží a půda. Vybavení standardní po částečné rekonstrukci, nově i střešní krytina a fasáda. Jeden pokoj s koupelnou jsou mimo rodinný dům ve vedlejší stavbě přístupné přes dvůr. Vytápění je elektrickými přímotopy, dům je napojený na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektro. Na pozemku je dále zděná kolna.

Město Roudnice nad Labem leží 40 km severně od hranice hlavního města Prahy, jen 2 km od dálnice D7 z Prahy do Ústí nad Labem. Dům se nachází v části Podlusky, je vzdálená 2,5 km od centra Roudnice. 300 m od domu se nachází zastávka autobusu se spojením do centra a na vlak, 800 m nákupní centrum Kaufland, do 1 km MŠ i ZŠ.

stáhnout
Luxusní postel zn. Grand Beds, Ring 70 (oranžová)

Luxusní postel zn. Grand Beds, Ring 70 (oranžová)

Datum konání dražby 08.03.2023
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 10 000 Kč

Jedná se o luxusní postel značky Grand Beds, Ring 70 (oranžová) - více info viz. foto.

stáhnout
Luxusní postel zn. Sonnenberg

Luxusní postel zn. Sonnenberg

Datum konání dražby 08.03.2023
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 16 667 Kč

Jedná se o luxusní postel značky Sonnenberg One - více info viz. foto.

stáhnout
Luxusní postel zn. Grand Beds, Nox 55

Luxusní postel zn. Grand Beds, Nox 55

Datum konání dražby 08.03.2023
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 10 000 Kč

Jedná se o luxusní postel značky Grand Beds, Nox 55 - více info viz. foto.

stáhnout
  1 2 3 4 5