Dražby

Dům se zahradou Kšely, okres Kolín

Dům se zahradou Kšely, okres Kolín

Datum konání dražby 13.07.2022
Místo konání dražby www.portaldrazeb.cz
Nejnižší podání 1 400 000 Kč


Předmět dražby sestává z téměř rovinného stavebního pozemku, jehož součástí je stavba rodinného domu s navazující bývalou hospodářskou částí a přístavbou, oplocení, drobné zpevněné plochy, jímka, přípojky inženýrských sítí a smíšené porosty, a to okrasné keře a stromy a pěstebně zanedbané ovocné stromy. Výměra pozemku činí 911 m2.

Hlavní stavba je svým charakterem původní jednopodlažní rodinný dům s navazující hospodářskou částí zastřešený sedlovou střechou. Z hlediska vnitřní dispozice se v přízemí nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice, chodba, koupelna, WC a další prostory, které dosud nejsou účelově upraveny k bydlení, v podkroví se nachází volný půdní prostor vhodný k vestavbě. Zastavěná plocha stavby, tedy rodinného domu, navazující hospodářské části a přístavby činí cca 260 m2, celková užitná plocha objektu byla odvozena od zastavěné plochy a počtu podlaží na cca 180 m2. 

Základy domu jsou kamenné, obvodové stěny z cihelného zdiva, střecha sedlová s dřevěným krovem a taškovou krytinou, klempířské konstrukce jsou úplné z pozink. plechu, okna evropská s izolačním dvojsklem, vstupní dveře dřevěné prosklené, vnitřní i fasádní omítky vápenné štukové, na podlahách všech místností je keramická dlažba. Objekt je vytápěn ústředním teplovodním systémem, je vybaven běžnými zařizovacími předměty jako je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, umyvadlo, vana, sprchový kout a WC mísa se splachovacím zařízením. Objekt je zásoben vodou z veřejného vodovodu, je odkanalizován do jímky a je napojen na veřejnou el. síť. Stáří stavby nelze přesně určit, dle typu stavby, použitých konstrukčních prvků a jeho umístění v zástavbě byl však postaven patrně kolem roku 1930, v minulých letech počínaje rokem 2000 byla provedena částečná modernizace objektu, zejména jeho obytné části, a ke dni ocenění je objekt v dobrém avšak částečně zanedbaném stavu.


stáhnout
Pozemek o výměře 1341 m2 v Praze

Pozemek o výměře 1341 m2 v Praze

Datum konání dražby 13.07.2022
Místo konání dražby www.exdrazby.cz
Nejnižší podání 2 745 726 Kč

Jedná se o pozemek parc. č. 1116 o výměře 1341 m2 v katastrálním území Troja. Pozemek je určen ke komerčnímu využití.

stáhnout
1 2